„Biblioteka z duszą” – głosowanie

Przyjaciele Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu im. Jana Pawła II
ZAGŁOSUJCIE RAZ DZIENNIE
na „Bibliotekę z duszą”

Jeżeli Państwa zdaniem jesteśmy nowoczesną placówką, w której odbywają się interesujące literackie spotkania, panele dyskusyjne, wernisaże i wystawy, a nade wszystko można w naszych murach spędzić niezwykle intensywny czas przy lekturze lub z dobrym czasopismem to prosimy o Państwa głos na naszą Bibliotekę. Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu cały czas wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich czytelników, proponując im szeroki diapazon współczesnej literatury i nieustanny kontakt z żywym i inspirującym słowem!

Głosowanie w plebiscycie potrwa do 2 października. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta. Jak to uczynić? Podpowiedzi poniżej:

1. Wejdź na stronę:

1. Odszukaj MBP w Opolu (placówki ułożone są województwami).
  2. Kliknij w przycisk GŁOSUJ.
  3. Pojawi się okienko z danymi do wypełnienia (imię, nazwisko, adres mailowy i wpisanie cyfr z obrazka).
  4. Po wypełnieniu kliknij WYŚLIJ.
  5. Zaloguj się na adres, który podałeś i klikając w link, potwierdź głosowanie.

Liczymy na Państwa głosy i wsparcie!!! Dusza biblioteki to wspólny, twórczy związek czytelników i bywalców z literaturą i książkami, które nie są nam obojętne! To dzięki Wam to miejsce ma duszę!