„Ambasadorzy Uśmiechu” wystawa Mariusza Stachowiaka

"Ambasadorzy Uśmiechu" wystawa Mariusza Stachowiaka

Wystawa fotografii „Ambasadorzy uśmiechu” Mariusza Stachowiaka

Filia MBP nr 17, ul. Skautów Opolskich 10

Wystawę można oglądać od 19 września 2016 do 14 października 2016.

Spotkanie z autorem odbędzie się 23 września 2016 (piątek) o godz. 18:00 – „Oderwij się” od swoich codziennych zajęć i bądź z nami na warsztatach fotograficznych z „Oderwanym”

Mariusz Stachowiak „Oderwany” – fotograf, artysta, podróżnik, zdobywca nagrody Grand Prix za najlepsze zdjęcie miesiąca w czasopiśmie „NATIONAL GEOGRAPHIC TRAVELER”.

Czasami odrywa się od swojej codzienności i wyrusza w świat, który sprzyja podróżnikom. Musi czuć to, co robi. Tym czymś jest fotografia. To jego sposób na życie, pasja i wyrażenie siebie. Często fotografuje to, czego nie może opisać słowami. Źródłem inspiracji są dla niego miejsca, wydarzenia i ludzie. Z tymi ostatnimi stara się budować relacje zanim naciśnie spust migawki. Chce wywołać w ten sposób emocje, które później próbuje uchwycić na zdjęciu. Pasjonuje go fotografia reportażowa, ale swoje doświadczenie wykorzystuje również w fotografii ślubnej. Charakter i klimat zdjęć zwykle idzie w parze z osobowością i temperamentem młodej pary. Jeśli zdjęcia mają być szalone – jest szaleńcem, jeśli poważne – ubiera garnitur.

Więcej na stronie autora: www.mariuszstachowiak.pl/oderwany.