Wczytuję mapę...

Acapulco Studio – PLAKATY

Data i godzina wydarzenia
07/02/2018, godz. 00:00 - 28/02/2018

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Galeria Zamostek

Kategoria
Wystawa

Acapulco Studio - PLAKATY

Acapulco Studio – PLAKATY
Wernisaż wystawy
7 lutego 2018 (środa), godz. 18:00
Galeria MBP ZAMOSTEK, ul. Minorytów 4

wstęp wolny

Wystawę można oglądać do 27 lutego 2018.

 

Acapulco Studio to ilustracyjna kolaboracja i studio założone w 2012 roku przez dwie absolwentki wydziału grafiki Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych – Małgorzatę Nowak i Agatę Dudek.

Specjalizujemy się w ilustracji i projektowaniu książek ale nie obce jest nam szeroko pojęte projektowanie graficzne. Realizujemy projekty książkowe i wydawnicze, projektujemy plakaty i opakowania a także wzory na tekstylia i mnóstwo innych rzeczy. Współpracujemy z wydawnictwami w kraju i zagranicą oraz realizujemy projekty autorskie a także warsztaty.

Prezentowane na wystawie prace to wybór plakatów o tematyce kulturalnej, muzycznej lub społecznej a także plakaty autorskie. Staramy się w naszych pracach zwrócić uwagę na formę, kolor i dynamikę – tak aby wypadkowa tych trzech elementów przyciągała wzrok oglądającego. Nasze realizacje traktujemy jak ilustracje w przeskalowanym formacie, które uderzają nasyceniem barw oraz różnorodnością kształtów. Projektowanie plakatów i innych form graficznych to dla nas ogromna radość i mamy nadzieję, że odbiorcy zauważą to w momencie zetknięcia się z naszymi projektami.