4 STRONY MARZEŃ: Od dziecka w podróży: Polska, Portugalia, Słowenia + cały świat! – spotkanie z Michałem Brezdeniem

22/05/2023, godz. 18:00

Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
22 maja 2023 (poniedziałek), godz. 18:00

Spotkanie jest częścią cyklu RODZINNYCH SPOTKAŃ PODRÓŻNICZYCH „4 STRONY MARZEŃ”. Cały program dostępny pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1717361535450642

Z czym kojarzy Wam się słowo „podróż”? Na to pytanie nie ma złych odpowiedzi – podróż to zarówno wyprawa na krańce świata, jak i krótka wycieczka za miasto. Niektórzy podróżują od czasu do czasu, a inni w podróży są właściwie bez przerwy! Każdy ma swoją drogę, ale jedno jest pewne: podróżowanie jest najlepsze na świecie!

Poznajcie Michała Brezdenia, który opowie Wam, jak sam podróżował, kiedy był jeszcze dzieckiem. Teraz to on zabiera swojego synka na bliskie i dalekie wyprawy i razem odkrywają, jak piękny, różnorodny i ciekawy jest świat!

Zobaczcie sami, jak fantastyczne jest wspólne podróżowanie – wraz z naszym gościem będziecie wędrować przez Słowenię, Portugalię i zachwycicie się często niedocenianymi zakątkami Polski. Dostaniecie garść pomysłów na rodzinne podróże i usłyszycie o małych cudach, które możecie spotkać na szlaku. I być może przekonacie się, że aby odbyć podróż, nie trzeba wcale wyjeżdżać daleko – przygoda czeka już za progiem Waszego domu!

Dołączycie? Mamy nadzieję, że już w trakcie spotkania zaczniecie planować swoje własne podróże!

Na koniec będziecie mogli wziąć w konkursie – na spostrzegawczych i uważnych słuchaczy będą czekały podróżnicze nagrody.

Michał Brezdeń – miłośnik świata, lokalny odkrywca. Fan Dolnego Śląska i Bliskiego Wschodu. Kocha  góry, rower i pobliski las. Dumny tata Franka i promotor odkrywania najbliższych okolic każdego z nas. Uczestnik największych festiwali podróżniczych w Polsce. Autor „Mapy Lokalnego Odkrywcy Powiat Oławski i okolice”.

Wstęp wolny.

***

Rodzinne spotkania podróżnicze „4 Strony Marzeń” to cykl skierowany do młodych podróżników – chcemy wspólnie z zaproszonymi gośćmi pokazywać Wam, jak różnorodny, piękny i fascynujący jest świat za horyzontem.

Chcemy obudzić w młodych ludziach pasję podróżowania i otwartość na inne kultury, smaki i krajobrazy. Zapraszamy do biblioteki od 22 do 26 maja! Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/1717361535450642