You are currently viewing Senior 2.0 – zajęcia cyfrowe dla seniorów

Senior 2.0 – zajęcia cyfrowe dla seniorów

 

Senior 2.0 to cykl zajęć dla Seniorów dotyczących szeroko pojętej tematyki komputerowej i mobilnej, prowadzony przez pracowników Działu Informacji MBP. Będzie to czas, kiedy w miłej atmosferze i niewielkich grupach, Seniorzy będą mogli skupić się na wyzwaniach związanych ze światem cyfrowym. Podczas cotygodniowych spotkań poruszymy kwestie dla nich ważne, potrzebne i pomocne związane z urządzeniami mobilnymi. Będzie czas na poznanie nowych aplikacji, urządzeń, ich funkcji oraz możliwość na zdobycie nowych umiejętności, niezwykle przydatnych w obecnych, niełatwych czasach.

Wszystkich chętnych Seniorów zapraszamy do zapisania się na zajęcia w Dziale Informacji MBP (Minorytów 4, II piętro). Można także zapisać się mailowo wysyłając maila na adres czytelnia@mbp.opole.pl w temacie wpisując „Senior 2.0”, zaś w treści podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego oraz telefonicznie pod numerem 77 454 80 30 wew. 302

ILOŚĆ  MIEJSC OGRANICZONA! Aby wziąć udział w zajęciach, należy uprzednio wpisać się na listę uczestników. Zapisy prowadzimy do 21 października 2020 r.

Po tym terminie poinformujemy telefonicznie osoby zapisane o spotkaniu organizacyjnym, podczas którego omówimy wszystkie kwestie związane z naszymi zajęciami.

UWAGA!

W związku z sytuacją epidemiologiczną i zarządzeniami dotyczącymi organizacji imprez podczas wydarzenia będzie obowiązywał reżim sanitarny. Uczestnicy będą mieli obowiązek zakrycia ust i nosa, dezynfekcji rąk, zachowywania dystansu oraz wypełnienia ankiety dot. stanu zdrowia.

Zapraszamy!