You are currently viewing ZAKŁADKA W AMERYKAŃSKIM STYLU

ZAKŁADKA W AMERYKAŃSKIM STYLU

Konkurs plastyczny „Zakładka w amerykańskim stylu”

Jeśli inspirują Cię Stany Zjednoczone Ameryki, a prace twórcze są Twoją mocną stroną – ten konkurs jest dla Ciebie! Zostań projektantem, wykaż się kreatywnością i wykonaj zakładkę do książki, która swoją grafiką nawiązuje do historii i/lub kultury USA. Technika wykonania pracy jest dowolna w formacie 20 cm x 6,5 cm. Format zakładki dostępny na stronie konkursu lub w Wypożyczalni dla Dzieci.

• Konkurs skierowany do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich na terenie miasta Opola.
  • Prace należy dostarczyć do Wypożyczalni dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu do 14.05.2024 r.
  • Każda praca powinna mieć dołączony opis wg wzoru:  imię i nazwisko autora, wiek, nazwa szkoły, tel. kontaktowy rodzica/opiekuna.
  • Wyniki konkursu pojawią się na stronie internetowej: www.mbp.opole.pl 28.05.2024 r. (wtorek).

Organizator:
Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu