Otwieramy Filie MBP!

Drodzy Czytelnicy!

Otwarte placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej:

  • Filia nr 1 i 2 (ul. A. Dambonia 169),
  • Filia nr 3 (ul. Bielska 1),
  • Filia nr 4 (ul. Książąt Opolskich 48-50),
  • Filia nr 5 (ul. Chabrów 58),
  • Filia nr 6 (ul. Jagiellonów 4),
  • Filia nr 7 (ul. M. Rodziewiczówny 13),
  • Filia nr 8 (Plac Klasztorny 8A),
  • Filia nr 10 (ul. Buhla 5),
  • Filia nr 15 (ul. Młodej Polski 4),
  • Filia nr 17 (ul. Skautów Opolskich 10) – otwarcie 2 czerwca
  • Filia nr 18 (ul. Oświęcimska 90),
  • Filia nr 21 (ul. B. Wyszomirskiego 7), 
  • Oddział Dziecięco Młodzieżowy (pl. Kopernika 10).

 

Filie nr 14 i 19 pozostają zamknięte do odwołania.

 

 

Godziny otwarcia placówek

Filia nr 1 i 2 (ul. A. Dambonia 169)

PONIEDZIAŁEK 11:00 – 18:00
WTOREK 11:00 – 16:00
ŚRODA 11:00 – 18:00
CZWARTEK 11:00 – 16:00
PIĄTEK 11:00 – 18:00
SOBOTA NIECZYNNE

 

Filia nr 3 (ul. Bielska 1)

PONIEDZIAŁEK 11:00 – 18:00
WTOREK 11:00 – 16:00
ŚRODA 11:00 – 18:00
CZWARTEK 11:00 – 16:00
PIĄTEK 11:00 – 18:00
SOBOTA NIECZYNNE

 

Filia nr 4 (ul. Książąt Opolskich 48-50)

PONIEDZIAŁEK 11:00 – 18:00
WTOREK 11:00 – 16:00
ŚRODA 11:00 – 18:00
CZWARTEK 11:00 – 16:00
PIĄTEK 11:00 – 18:00
SOBOTA NIECZYNNE

 

Filia nr 5 (ul. Chabrów 58)

PONIEDZIAŁEK 11:00 – 18:00
WTOREK 11:00 – 16:00
ŚRODA 11:00 – 18:00
CZWARTEK 11:00 – 16:00
PIĄTEK 11:00 – 18:00
SOBOTA NIECZYNNE

 

Filia nr 6 (ul. Jagiellonów 4)

PONIEDZIAŁEK 11:00 – 18:00
WTOREK 10:00 – 16:00
ŚRODA 11:00 – 18:00
CZWARTEK 10:00 – 16:00
PIĄTEK 11:00 – 18:00
SOBOTA NIECZYNNE

 

Filia nr 7 (ul. M. Rodziewiczówny 13)

PONIEDZIAŁEK 11:00 – 18:00
WTOREK 11:00 – 16:00
ŚRODA 11:00 – 18:00
CZWARTEK 11:00 – 16:00
PIĄTEK 11:00 – 18:00
SOBOTA NIECZYNNE

 

Filia nr 8 (Plac Klasztorny 8A)

PONIEDZIAŁEK 12:00 – 19:00
WTOREK NIECZYNNE
ŚRODA 9:00 – 13:00
CZWARTEK NIECZYNNE
PIĄTEK 12:00 – 19:00
SOBOTA NIECZYNNE

 

Filia nr 10 (ul. Buhla 5)

PONIEDZIAŁEK 11:00 – 14:00
WTOREK NIECZYNNE
ŚRODA 11:00 – 15:00
CZWARTEK 15:00 – 18:00
PIĄTEK 09:00 – 17:00
SOBOTA NIECZYNNE

 

Filia nr 15 (ul. Młodej Polski 4)

PONIEDZIAŁEK NIECZYNNE
WTOREK 12:00 – 18:00
ŚRODA 14:00 – 17:00
CZWARTEK 13:00 – 19:00
PIĄTEK NIECZYNNE
SOBOTA NIECZYNNE

 

Filia nr 17 (ul. Skautów Opolskich 10)

PONIEDZIAŁEK 11:00 – 18:00
WTOREK 11:00 – 16:00
ŚRODA 11:00 – 18:00
CZWARTEK 11:00 – 16:00
PIĄTEK 11:00 – 18:00
SOBOTA NIECZYNNE

 

Filia nr 18 (ul. Oświęcimska 90)

PONIEDZIAŁEK 15:00 – 19:00
WTOREK 09:00 – 17:00
ŚRODA 16:00 – 19:00
CZWARTEK 10:00 – 14:00
PIĄTEK NIECZYNNE
SOBOTA NIECZYNNE

 

Filia nr 21 (ul. B. Wyszomirskiego 7) 

PONIEDZIAŁEK 15:00 – 20:00
WTOREK 11:00 – 16:00
ŚRODA 16:00 – 20:00
CZWARTEK NIECZYNNE
PIĄTEK NIECZYNNE
SOBOTA NIECZYNNE

 

Oddział Dziecięco Młodzieżowy (pl. Kopernika 10)

PONIEDZIAŁEK 11:00 – 18:00
WTOREK 11:00 – 16:00
ŚRODA 11:00 – 18:00
CZWARTEK 11:00 – 16:00
PIĄTEK 11:00 – 18:00
SOBOTA NIECZYNNE