Wczytuję mapę...

Zjadacz czerni 8 – spotkanie online z Katarzyną Grocholą

Data i godzina wydarzenia
13/04/2021, godz. 18:00

Lokalizacja
Online

Kategoria
Spotkanie

Zjadacz czerni 8 – spotkanie online z Katarzyną Grocholą

Zjadacz czerni 8
Spotkanie online z Katarzyną Grocholą
13 kwietnia 2021 | 18:00
Facebook MBP (facebook.com/mbpopole)
Prowadzenie: Agnieszka Zientarska

 

Misterna mozaika postaci, miejsc i zdarzeń. Zaskakujący splot ludzkich losów, których tylko z pozoru nic nie łączy. I ON – zjadacz czerni. I tajemnicze 8. W „Zjadaczu czerni 8” historie bohaterów łączą się we wzór, który dla nich pozostaje nierozpoznany, a mimo to ma sens, jak wiele sytuacji, miejsc i zdarzeń w naszym życiu. Miłość nie jest jednowymiarowa, określona i zamknięta w ramie. Nie sprowadza się tylko do tęskniących za czułym dotykiem kochanków. Jest szansą na człowieczeństwo, mimo wszystko i na przekór. I jeśli podejmiemy próbę zrozumienia drugiego człowieka, może zdarzyć się cud.

I o tym jest ta poruszająca powieść. O tęsknocie, nadziei i głębokim sensie przypadków, za które nie zawsze jesteśmy wdzięczni losowi.

Katarzyna Grochola – psiarka i dziennikarka. Należy do grona najchętniej czytanych polskich autorek. Autorka specjalizuje się w powieściach obyczajowych, kierowanych przede wszystkim do kobiecego grona czytelników. Aż siedem razy odbierała nagrodę Bestsellerów Empiku w kategorii Literatura polska. Najbardziej znanymi książkami Katarzyny Grocholi jest cykl z Judytą w roli głównej. Mowa tu o pozycjach: „Nigdy w życiu!”, „Serce na temblaku”, „Ja wam pokażę!” oraz „A nie mówiłam!”. Książki Katarzyny Grocholi zalicza się zwykle do gatunku literatury obyczajowej, ale w 2019 roku postanowiła ona wyjść poza dobrze znany jej zakres gatunkowy i napisała powieść kryminalną pod tytułem „Zranić marionetkę”.