„Wiosenne inspiracje” – rękodzieło Bożeny Domalewskiej i Natalii Muszyńskiej

„Wiosenne inspiracje” - rękodzieło Bożeny Domalewskiej i Natalii Muszyńskiej

Filia nr 3 MBP

ul. E. Kwiatkowskiego 1

zaprasza na wystawę „Wiosenne inspiracje”

Rękodzieło Bożeny Domalewskiej i Natalii Muszyńskiej

Od 3 kwietnia 2017

O autorkach wystawy:

Bożena Domalewska – mieszkanka Opola, emerytowana nauczycielka przedszkolna. Jest członkiem Zarządu Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Opolu. W dalszym ciągu aktywnie uczestniczy w życiu swojego środowiska zawodowego podejmując działania na rzecz społeczności lokalnej. Szanuje naturę a jej hasło to: „Zdrowie jest w nas – razem tworzymy zdrowe społeczeństwo”. Rozwija swoje pasje i zdolności plastyczne poprzez pracę różnymi technikami. Jej ulubione to decoupage, odlewy gipsowe, kartki okolicznościowe i in. Zawsze działa z sercem i pasją. Sama o sobie mówi: „Kocham ludzi. Pomagając innym, stajemy się lepsi. Skupmy uwagę na dotkniętych przez los bezbronnych istotach i róbmy wszystko, aby pokazać im, że świat jest pełen dobra i szlachetności.”

Natalia Muszyńska – mieszka i pracuje w Opolu. Z wykształcenia jest nauczycielką, pracuje z dziećmi młodszymi w przedszkolu. Zaraża je swoją pasją i zachęca do własnego twórczo-plastycznego działania m.in. poprzez udział w konkursach oraz kiermaszach świątecznych. Pani Natalia jest z zamiłowania plastyczką. Szuka nowych pomysłów na prace, poznaje nowe techniki plastyczne, w których doskonali się sama, a także prowadzi szkolenia w gronie pedagogicznym. Jej szczególnie ulubione techniki to decoupage – technika serwetkowa, collage oraz masa solna.