Warsztaty psychologiczne

Dla wszystkich

Warsztaty psychologiczne

Warsztaty psychologiczne:

• Stres w życiu codziennym- czy można go oswoić?
  • Bariery w komunikacji – Gdzie? Kiedy? I jak się ich pozbyć?

10-11 marca 2020 / 17:00 – 19:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Obowiązują zapisy!

Studenci Koła Naukowego Studentów Psychologii poprowadzą w Miejskiej Bibliotece Publicznej warsztaty dotyczące umiejętności pomocnych w codziennych sytuacjach przytrafiających się każdemu. Będą rozmawiać z uczestnikami o tym, czym jest stres, a także jak skutecznie rozmawiać z innymi.

Serdecznie zapraszamy 10.03 i 11.03 w godzinach 17:00 – 19:00

Stres w życiu codziennym- czy można go oswoić?

Przyjrzymy się bliżej zjawisku, jakim jest stres. Zobaczymy, co go powoduje, jakie zmiany w organizmie zachodzą w następstwie stresu oraz jak możemy sobie pomóc w sytuacjach, w których go doświadczamy. Co do powiedzenia ma literatura psychologiczna z tego zakresu? Jak zdobytą wiedzę przenieść na grunt codziennego działania? Dzięki procesom grupowym i dyskusji wspólnie zastanowimy się nad tym, co możemy zrobić, żeby stres nie był dla nas tak destrukcyjny oraz kiedy wykorzystać go na swoją korzyść. Celem warsztatu jest omówienie podstawowych zagadnień dotyczących tematyki stresu.

Prowadzący – Tomasz Gawlik, student psychologii, przewodniczący sekcji warsztatowej Koła Naukowego Studentów Psychologii, jego główne zainteresowania to stres, psychologia ewolucyjna i socjobiologia, psychologia społeczna oraz procesy grupowe.

Bariery w komunikacji – Gdzie? Kiedy? I jak się ich pozbyć?

Celem warsztatu jest nabycie i przećwiczenie umiejętności komunikacji w niesprzyjających warunkach. Uczestniczy będą mogli poznać metody budowania komunikatów oraz dowiedzą się, co może powodować utrudnienia w wymianie informacji.

Prowadzący – Patryk Kozok, student psychologii, interesujący się psychologią sportu i zarządzania. Przewodniczący sekcji PR Koła Naukowego Studentów Psychologii.

Chętnych zapraszamy do rejestracji pod likiem: https://forms.gle/TvCw69D2soGqqMSd6