Warsztaty florystyczne

Biblioteka Główna - Hol

Dla wszystkich

Warsztaty florystyczne

Warsztaty florystyczne pod kierunkiem Moniki Bębenek ze szkoły Kwitnące Horyzonty – Edukacja Florystyczna w Opolu

16 i 17 grudnia 2015, godz. 17.00

Hol MBP

Warsztaty florystyczne w Miejskiej Bibliotece Publicznej są imprezą towarzyszącą Jarmarkowi Bożonarodzeniowemu.

PROGRAM:

16 grudnia 2015:

Wykonywanie stroików świątecznych pełnych pachnących, symbolicznych dodatków, jak igliwie, orzechy, szyszki, wstążki przy wykorzystaniu techniki wtykania w gąbkę. Zwrócenie uwagi na formę i kolor kompozycji. Zapoznanie z symboliką i tradycją kompozycji świątecznych.

17 grudnia 2015:

Florystyczne, kreatywne pakowanie prezentów świątecznych z pomocą różnych materiałów, jak recyklingowe papiery i folie, dekorowanie wstążkami i elementami florystycznymi np. mini stroik na prezencie. Zapoznanie z symboliką dodatków

Sprawmy bliskim przyjemność drobiazgami prosto z serca!

Organizatorzy:

Urząd Miasta Opola