Urzekający Laos – spotkanie online z Piotrem Wnukiem

Urzekający Laos – spotkanie online z Piotrem Wnukiem

5 lutego 2021 (piątek), godz. 18:00
www.facebook.com/filianr4

Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem, który za nic ma hotelowe wygody i łatwe rozwiązania. Przed Wami szalony laotański kalejdoskop, owoc kilku długich podróży, podróżowania lokalnymi środkami transportu, dzielenia domu, stołu i pracy z Laotańczykami.

Buddyzm, animizm, szamani, krwawe miejscowe zwyczaje, mrówki, które smakują jak limonka. Ludowe tradycje, dobre i złe duchy, duchy przodków, lasów i rzeki. Bezinteresowni, ciężko pracujący ludzie, zjawiskowa przyroda, zachwycająca architektura. Wszystko inne od tego, co znamy – i fascynujące. Piotr Wnuk pyta, kosztuje, podpatruje, pomieszkuje i zanim wtopi się w tło – zmienia scenerię na jeszcze bardziej niezwykłą.

Piotr Wnuk – pasjonat podróży, wagabunda przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem lub na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m. in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Norwegię, Bałkany i wiele innych. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych, aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe życie, na co dzień.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2873789879562118/