Urban Jungle Posters

Urban Jungle Posters

Wystawa plakatu „Urban Jungle Posters” – Ornela Król

Galeria Rondo/Filia nr 4 MBP, ul. Ks. Opolskich 48–50

Ekspozycja czynna do 20 maja 2017 r.

Wstęp wolny

Biblioteczna Galeria Rondo w Filii nr 4 MBP gości obecnie prace Orneli Król, autorki z projektu POSTERILLA.PL. Na ekspozycję „Urban Jungle Posters” składają się plakaty pełne nostalgii za tropikami i podróżami w nieznane. Grafiki można oglądać do 20 maja.

ORNELA KRÓL – absolwentka I LO w Kędzierzynie-Koźlu oraz Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Z pasji – grafik (z żywym zainteresowaniem psychologią). Od dwóch lat zawodowo zaangażowana w projekt POSTERILLA.PL- oficjalnie jest to projektowanie i sprzedaż autorskich plakatów z grafiką i napisami, a nieoficjalnie – dzielenie się radością i pięknem. Misją POSTERILLI jest nadawanie wnętrzom mieszkalnym i biurowym charakteru w elegancki, prosty i dostępny sposób oraz wyrażanie przy tym osobowości ich użytkowników.

www.posterilla.pl