Tydzień z Agathą Ch.

Tydzień z Agathą Ch.

TYDZIEŃ Z AGATHĄ CH.

Konkurs z okazji 126 rocznicy urodzin i 40 rocznicy śmierci Agathy Christie

W chwilach irytacji mówię mu, że wystarczy kilka pociągnięć piórem
(albo uderzeń w klawisze maszyny do pisania),
a zniszczę go bezpowrotnie,
na co on odpowiada mi emfazą:
„Niemożliwe jest pozbyć się w ten sposób
Herkulesa Poirota – on jest na to za mądry”
Jak zwykle ten mały człowieczek ma ostatnie słowo!

– A. Christie

Odwiedź naszą bibliotekę w dniach od 30 maja do 10 czerwca 2016, by poznać pytania! Wykaż się sprytem jak słynny detektyw! Nie przegap szansy na ciekawe nagrody książkowe!

Organizator konkursu

Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu, ul. Minorytów 4, 45-017 Opole, www.mbp.opole.pl

Adresaci

Konkurs ma charakter otwarty, indywidualny, może w nim wziąć udział każdy, kto ukończył 16 lat, za wyjątkiem pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu.

Pytania konkursowe będą podawane od 30.05.2016 – 04.06.2016.

Czas na dostarczenie odpowiedzi: 06.06.2016 – 10.06.2016

Ogłoszenie wyników nastąpi: 14.06.2016

Zasady

Pytania konkursowe będą zamieszczane na facebookowym profilu Wypożyczalni Centralnej oraz banerach na parterze i pierwszym piętrze budynku, w ciągu całego tygodnia, po jednym pytaniu każdego dnia. Karty konkursowe (papierowe) z wszystkimi pytaniami będą dostępne w bibliotece, w dniach od 4 do 10 czerwca 2016. Odpowiedzi będzie można przesyłać drogą mailową na adres mbp.konkurs@gmail.com z dopiskiem „Konkurs Agatha Ch. bądź przynosić osobiście od 6 do 10 czerwca 2016.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest :

– odpowiedź na wszystkie pytania konkursowe,

– podpisanie prac,

– zaakceptowanie warunków regulaminu.

Nagrody

Przewidziane są cztery nagrody książkowe. Jedną  otrzyma osoba, która jako pierwsza prześle prawidłowe rozwiązania drogą mailową. Spośród pozostałych dobrych odpowiedzi zostaną wylosowane trzy następne nagrody. Lista zwycięzców będzie podana na stronie internetowej biblioteki i banerach w Wypożyczalni Centralnej. Zwycięzców powiadomimy również indywidualnie.

Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

Regulamin do pobrania

Rozstrzygnięcie konkursu