TAJEMNIC WIELE W LUDZKIM CIELE

06/02/2020, godz. 17:00

Dla dzieci

TAJEMNIC WIELE W LUDZKIM CIELE

Wypożyczalnia dla Dzieci – Pokój Bajek Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu realizuje projekt TAJEMNIC WIELE W LUDZKIM CIELE dla dzieci w wieku 5-9 lat, który ma promować nowoczesne książki popularnonaukowe dla najmłodszych czytelników.

Zapraszamy do udziału w warsztatach BUDOWA WEWNĘTRZNA CZŁOWIEKA prowadzonych przez Elżbietę Pogodę z Labiq – Dziecięcego Laboratorium Nauki i Zabawy, podczas których dzieci zapoznają się m.in. z budową układu pokarmowego, oddechowego i nerwowego. Zajęciom towarzyszy mnóstwo zabaw i radosnej atmosfery!

Na zajęcia obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Terminy warsztatów dla uczestników indywidualnych:

6 lutego 2020 r. | godz. 17.00

13 lutego 2020 r. |godz. 17.00

12 marca 2020 r. | godz. 17.00

26 marca 2020 r. | godz. 17.00

Zapisów można dokonać w Wypożyczalni dla Dzieci – Pokoju Bajek
w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu, ul. Minorytów 4 (I piętro)

tel. 77 454 80 30 wew. 201

Ponadto projekt zakłada przeprowadzenie zajęć bibliotecznych na temat ludzkiego ciała dla zorganizowanych grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Szczegółowe informacje i zapisy w Wypożyczalni dla Dzieci MBP w Opolu.