„Szydełkowe przytulanie” – wystawa rękodzieła Joanny Rusin

02/06/2017, godz. 10:00 - 31/07/2017

„Szydełkowe przytulanie” – wystawa rękodzieła Joanny Rusin

Filia nr 3 MBP, ul. E. Kwiatkowskiego 1

Wystawę można oglądać od 2 czerwca 2017.

Joanna Rusin to mama dwójki dzieci na pełen etat. Pełna pasji i oddana szydełkowaniu. Na szydełku nauczyła ją robić babcia i mama, gdy była jeszcze w szkole podstawowej. Na początku były to proste rzeczy.

Później zrobiła sobie przerwę i dopiero po urodzeniu dzieci odkryła sposób, w jaki tę wiedzę wykorzystać.

Robotki ręczne i szydełkowanie to jej wielka pasja i tak naprawdę to tylko kawałek z tego, co robi. Inspiracji szuka  w Internecie a potem wykorzystuje je w domowym zaciszu.  Głownie są to rożnego rodzaju zabawki dla dzieci (domki, makiety, lalki) z rzeczy recyclingowych.

Interesuje się również haftem krzyżykowym. Nigdy nie próżnuje i czasem coś namaluje, czasem wyrzeźbi, jest wszechstronnie utalentowana. Jej prace będzie można podziwiać w naszej bibliotece od 2 czerwca a więcej znajda Państwo na Facebooku  https://www.facebook.com/lisiekzbysiek.

Zapraszamy!