Świat w kolorach – wystawa grupy plastycznej Uniwersytetu III Wieku w Opolu

26/08/2019, godz. 00:00 - 06/09/2019

Biblioteka Główna - Fotogaleria

Świat w kolorach – wystawa grupy plastycznej Uniwersytetu III Wieku w Opolu

Świat w kolorach – wernisaż wystawy grupy plastycznej Uniwersytetu III Wieku w Opolu
26 sierpnia 2019 (poniedziałek), godz. 18:00

Fotogaleria MBP, ul. Minorytów 4

Wystawę można oglądać do 6 września 2019

Grupa plastyczna przy Uniwersytecie III Wieku została założona w październiku 2017 roku przez Jana Gruszkę, dzięki wsparciu pani prezes – Haliny Łubniewskiej. Sekcja prezentowała swoje prace dwukrotnie w Ratuszu Urzędu Miasta, w Urzędzie Marszałkowskim oraz w Powiatowym Domu Kultury w Namysłowie – podczas XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Aneks Twórczości Artystycznej organizowanego przez Namysłowski Ośrodek Kultury pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Opolskiego.

Podczas wystawy będzie można obejrzeć prace Jana Gruszki, Andrzeja Milanowskiego, Marii Konowalczuk, Elżbiety Szydy, Krystyny Rzemińskiej, Danuty Płonki, Agnieszki Zadwornej, Wiesławy Nosek oraz Barbary Woźniak.