Spotkanie autorskie z Mileną Wójtowicz

8 września 2022 // g. 18:00
sala spotkań MBP, ul. Minorytów 4
prowadzenie: Maciej Janocha
Spotkanie będzie zorganizowane jako jedno z towarzyszących tegorocznej edycji Opolconu i będzie miało miejsce 8 września o godz. 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu.
Milena Wójtowicz – jak sama o sobie mówi „tłumaczka nieaktywna, pisarka reaktywowana”. Absolwentka socjologii na UMCSie w Lublinie. Członkini Hardej Hordy reprezentująca Brzeg. Debiutowała opowiadaniem „Bardzo Czarna Dziura” na łamach czasopisma internetowego „Esensja”, zaś jej debiutem papierowym była „Wielka wyprawa małej Żaby” („Science Fiction” nr 12, marzec 2002). W przerwach od pracy biurowej współpracuje z magazynem Fahrenheit i pisze fantastykę humorystyczną, czego idealnym przykładem jest jej ostatnia książka „Zaplanuj sobie śmierć”.