Wczytuję mapę...

Służąca – spotkanie on-line z Alicją Sinicką

Data i godzina wydarzenia
22/10/2020, godz. 19:00

Lokalizacja
Online

Kategoria
Spotkanie

Służąca – spotkanie on-line z Alicją Sinicką

WPADNIJ W BIBLIOSIEĆ
Służąca –
spotkanie on-line z Alicją Sinicką

Prowadzenie: Małgorzata Lis-Skupińska

22 października 2020, godz. 19:00
Facebook MBP (facebook.com/mbpopole)

 

Miała być pomocą domową. Stała się służącą samego diabła.

Julia chciałaby otworzyć firmę sprzątającą. Trafia do domu Państwa Borewskich, w którym ma za zadanie dbać o porządek. Maria jest zadbaną kobietą po czterdziestce, a Mikołaj atrakcyjnym adwokatem zafascynowanym okresem średniowiecza. Ich syn Kacper zajmuje się pisaniem.

Już pierwszego dnia Julia otrzymuje propozycję przeprowadzki do ich domu, lecz stanowczo odmawia. Podczas sprzątania otwiera starą szafę na poddaszu. Znajduje rząd zakurzonych czarnych sukienek z białymi mankietami. W trakcie kolejnej wizyty w domu Borewskich Julia traci przytomność. Gdy otwiera oczy, czeka na nią koszmar. Będzie musiała podjąć nierówną walkę o sprawiedliwość. I życie.

Alicja Sinicka rozpoczęła swoją karierę pisarską od powieści romantycznych z elementem sensacji. Na początku 2020 roku zaskoczyła fanów kobiecym thrillerem psychologicznym Stażystka i zyskała jeszcze szersze grono czytelników. W swoich powieściach koncentruje się na ludzkich obsesjach i wstydliwych tajemnicach, które kryją się za zamkniętymi drzwiami naszych domów. W październiku 2020 powraca z nową powieścią Służąca.