„Rejs po dziejach opolskiego żeglarstwa” – wernisaż wystawy i wieczór autorski z kpt. Ryszardem Sobieszczańskim

26/02/2018, godz. 17:00

Biblioteka Główna - Hol

Spotkanie, Wystawa

Rejs po dziejach opolskiego żeglarstwa
Wernisaż wystawy i wieczór autorski z kpt. Ryszardem Sobieszczańskim
26 lutego 2018 (poniedziałek), godz. 17:00
Sala Konferencyjna i Hol MBP, ul. Minorytów 4

Wstęp wolny

Zapraszamy na pierwsze z cyklu spotkanie z kpt. Ryszardem Sobieszczańskim, autorem albumu historycznego pt. Rejs po dziejach opolskiego żeglarstwa.

Autor opowie o historii opolskiego żeglarstwa na przestrzeni ostatnich siedemdziesięciu lat, ludziach, klubach czy rejsach.
Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna pod tym samym tytułem, która zawiera najważniejsze osiągnięcia opolskich żeglarzy.
Spotkanie poprowadzi Krzysiek Ściepłek członek zespołu Shantażysci i North Cape.
Piotr Żaba rozkołysze publikę i wspólnie zaśpiewamy klika najbardziej znanych szant i pieśni kubryku.
Podczas spotkania będzie można nabyć album Ryszarda Sobieszczańskiego.

Zapraszamy!

Otwarcie wystawy fotograficznej Rejs po dziejach opolskiego żeglarstwa / Hol MBP, godz. 17:00

Spotkanie autorskie z kpt. Ryszardem Sobieszczańskim / Sala Konferencyjna, godz. 17:30