Przystań Świętego Mikołaja: ДАВАЙТЕ ЧИТАТИ РАЗОМ! / CZYTAJMY RAZEM!

21/05/2022, godz. 10:00

Dla dzieci

Przystań Świętego Mikołaja: ДАВАЙТЕ ЧИТАТИ РАЗОМ! / CZYTAJMY RAZEM!
🇺🇦

Задайте дитині запитання: „Які секрети маленького королівства ти знаєш?” Відповіді можна буде знайти на нашому дитячому майстер-класі цієї суботи. Будемо плести чарівні браслети. Читати українські книги. А на активних дітей чекають веселі ігри, які не дадуть їм занудьгувати.

Чекаємо на вас

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu (Minorytów 4,45-017 Opole)

Субота, 21 травня о 10:00

Вхід безкоштовний.

Проект співфінансується Фондом Святого Миколая у рамках програми «Гавань Святого Миколая».

🇵🇱
W ramach Przystani Świętego Mikołaja zapraszamy dzieci z Ukrainy wraz z rodzicami do wspólnego czytania. Podczas zajęć odbędą się również kreatywne warsztaty plastyczne.
W cichej i przyjaznej przestrzeni biblioteki poczytamy znane bajki ukraińskie, zagramy w ciekawe gry i miło spędzimy sobotnie przedpołudnie.
21 maja 2022 | 10:00 | sala spotkań MBP, ul. Minorytów 4
prowadzenie: Natalia Denisova

Projekt współfinansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja