Noc z Andersenem 2017

Dla dzieci

Noc z Andersenem 2017

Wypożyczalnia dla Dzieci-Pokoju Bajek, ul. Minorytów 4

Spędź magiczną noc w bibliotece!

Noc z Andersenem to międzynarodowe wydarzenie z okazji urodzin znanego pisarza, zapoczątkowane w Czechach.

Wypożyczalnia dla Dzieci-Pokój Bajek zaprasza dzieci w wieku od 8 do 12 lat, zapisane do Miejskiej Biblioteki Publicznej, na Noc z Andersenem – w piątek z 31 marca na 1 kwietnia, organizowaną w ramach Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. W tym roku podczas nocy odbędzie się wyjątkowy pokaz magii w wykonaniu iluzjonisty Michała Sośniaka.

Koszt spotkania – 20zł. W tej cenie dzieci otrzymają dwa posiłki (kolacja-pizza, śniadanie-ciepła drożdżówka) oraz napoje.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w wydarzeniu?

Wystarczy wypełnić formularz (dostępny od 22 marca 2017 roku od godz. 12:00 na stronie www.mbp.opole.pl). Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Muzyczna Noc z Andersenem

Oddział Dziecięco-Młodzieżowy, Plac Kopernika 10

Oddział Dziecięco-Młodzieżowy MBP zaprasza dzieci w wieku od 8 do 12 lat, zapisane do Miejskiej Biblioteki Publicznej, na Noc z Andersenem – w piątek z 31 marca na 1 kwietnia, organizowaną w ramach Dni Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej.

W tym roku udamy się do Preludium – Niepublicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia i Prywatnego Ogniska Artystycznego, gdzie poznamy muzykę w ruchu, tańcu i rysunku.

Podczas wydarzenia dzieci otrzymają dwa posiłki (kolacja – pizza, śniadanie – drożdżówka) oraz napoje. Koszt uczestnictwa – 20zł.

Zapisy na wydarzenie odbywają się osobiście w Oddziale Dziecięco–Młodzieżowym od 14 marca 2017 roku. Ilość miejsc ograniczona.