Nie pali się – spotkanie z Jackiem Podsiadłą

16 grudnia 2019 (poniedziałek), godz. 18:00
Mediateka MBP (II piętro), ul. Minorytów 4

Wstęp wolny

Zapraszam do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie pod nazwą „Nie pali się”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 16 grudnia o godzinie 18.00 w sali Mediateki i poświęcone będzie marihuanie. Poczytamy traktujących o niej książek, posłuchamy dedykowanych jej piosenek, porozmawiamy. Nie unikniemy wątków tak sensacyjnych jak zażywanie sztucznej marihuany przez dziennikarzy podczas audycji na żywo i marihuanowe żniwa, które prowadzi się na golasa, bo inaczej nie mają sensu. Podczas spotkania zarówno w Mediatece, jak i na terenie całej biblioteki obowiązywał będzie całkowity zakaz palenia.

– Jacek Podsiadło

Jacek Podsiadło (ur. 1964) – poeta, prozaik, tłumacz, felietonista. Jest laureatem licznych nagród literackich, m.in. Nagrody im. Georga Trakla (1994), Nagrody Kościelskich (1998), Nagrody Czesława Miłosza (2000), Nagrody im. Wisławy Szymborskiej (2015) oraz Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius (2015) za całokształt twórczości.