MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OPOLU GRA Z ORKIESTRĄ!

15/01/2017, godz. 14:00

Biblioteka Główna - Hol

Dla wszystkich

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OPOLU  GRA Z ORKIESTRĄ!

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OPOLU
GRA Z ORKIESTRĄ!

15 stycznia 2017 (niedziela)

godz. 14.00-18.00

W tym roku Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II ponownie włączy się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Atrakcje, które przygotowaliśmy odbędą się w godzinach od 14.00 do 18.00.

• 14.00, Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Rodzinne Kolędowanie

Wszystkich rodziców z dziećmi zapraszamy na wspólne rodzinne kolędowanie. Można zabrać instrumenty, teksty, głosy, a przede wszystkim dobre humory i chęć do śpiewania! Będzie głośno i wesoło!

• 15.30, Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

koncert chóru Il Canto Con Gioia

Zespół wokalny „Il Canto Con Gioia” działający od października 2010 roku przy Wyższej Szkole im. Jańskiego w Opolu.  Nazwa chóru oznacza „śpiew z radością”. W programie kolędy, pastorałki i utwory muzyki popularnej.

• 17.00, Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

występ Teatru Improwizacji Pod Wpływem

Teatr improwizacji komediowej Pod Wpływem zadebiutował na opolskiej scenie w listopadzie 2015 r. Grupa regularnie występuje na wielu opolskich scenach, organizuje wydarzenia oraz prowadzi warsztaty. Wpływowi są laureatami drugiego miejsca przeglądu improwizacji podczas IX Toruńskich Spotkań Kultury Studenckiej. Członkowie grupy mieli okazję uczestniczyć w licznych warsztatach improwizatorskich oraz aktorskich. W spektaklu improwizowanym aktorzy wychodzą na scenę bez scenariusza – czysta improwizacja inspirowana sugestiami publiczności. Nieprzewidywalna natura takiego występu nadaje się naturalnie na komedię, co tłumaczy częste salwy śmiechu na sali.

Ponadto:

• od godz. 14.00 do 17.00, Hol MBP, ul. Minorytów 4

rozgrywki gier planszowych

• od godz. 14.00 do 17.00

co godzinę grupowe zwiedzanie biblioteki od kuchni

• od godz. 14.00 do 18.00, Hol MBP, ul. Minorytów 4

kiermasz książki używanej

Zachęcamy do  wzięcia udziału w proponowanych przez nas wydarzeniach. Otwórzmy serca w ten niedzielny, zimowy dzień!