Language Zone

Biblioteka Główna - Hol

Language Zone

Drodzy Państwo,

Zapraszam wszystkich chętnych do rozmów na tematy wszelakie w języku angielskim, czyli na kolejne spotkanie z cyklu Language Zone,

tradycyjnie we WTOREK, 28.10.2015 r. o godzinie 18.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej na ulicę Minorytów,

Zbliża się święto Wszystkich Świętych, a przy okazji wszelkie dysputy i kontrowersje związane z Haloween, ale nie o tym chcę rozmawiać. Zainspirowały mnie słowiańskie Dziady i przywoływanie dusz. Jeśli byłoby to możliwe kogo chcieliby Państwo przywołać aby chwilę porozmawiać, zapytać o coś? Bardzo jestem ciekawa.

Zwyczajowo chciałabym Państwa poprosić, aby każdy z Państwa wybrał jedno wydarzenie z zeszłego tygodnia ważne, ciekawe, smutne, zabawne, interesujące – dosłownie dwa, trzy zdania i opowiedział nam o tym we wtorek.

Miłego dnia i do zobaczenia,

Dominika Bilik