Książki łączą ludzi czyli speed dating w bibliotece

Książki łączą ludzi czyli speed dating w bibliotece

14 lutego 2020 (piątek), godz. 17:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4
Zapisy pod adresem: mediateka@mbp.opole.pl lub na stronie www.mbp.opole.pl do 12 lutego 2020

Wiek: 18-35 lat

Jeśli uwielbiasz czytać, a jednocześnie szukasz sympatii, przyjdź do biblioteki na szybką randkę i opowiedz drugiej osobie o swoich ulubionych książkach! Masz na to tylko 5 minut, ale może to najważniejsze minuty Twojego życia?

Jak wyglądają szybkie randki?

W spotkaniu uczestniczyć będzie do trzydziestu osób, które połączą się w wymieniające się pary by krótko porozmawiać na temat literatury i nie tylko. Mogą przynieść ze sobą swoje ulubione książki. Każdy uczestnik otrzyma też kartę z imionami, na której zaznaczy ulubionych rozmówców. Jeżeli po spotkaniu okaże się, że dwie osoby zaznaczyły siebie wzajemnie, otrzymają oni swoje dane kontaktowe i dzięki temu będą mogli kontynuować znajomość.

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I KONTAKTOWYCH

Administratorem danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest niezbędność tego przetwarzania do wykonania umowy.

Dane osobowe jakie zbieramy w celu realizacji naszych usług:

– imię,

– dwie pierwsze litery nazwiska,

– numer telefonu,

– adres mailowy.

Dane osobowe i kontaktowe uczestników przetwarzane są na zasadzie dobrowolności i będą przetwarzane tylko tak długo, jak długo są niezbędne do realizowania celów imprezy Książki łączą ludzi.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale również niezbędne w celu wzięcia udziału w wydarzeniu Książki łączą ludzi.

Uczestnikom wydarzenia przysługuje prawo żądania dostępu do treści ich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych.