Wczytuję mapę...

Kroniki Dwuświata – spotkanie z Pawłem Kopijerem

Data i godzina wydarzenia
24/09/2019, godz. 18:00

Lokalizacja
Biblioteka Główna - Sala konferencyjna

Kategoria
Spotkanie

Kroniki Dwuświata – spotkanie z Pawłem Kopijerem

Kroniki Dwuświata
Spotkanie z Pawłem Kopijerem
Prowadzenie: Agnieszka Zientarska
24 września 2019 (wtorek) / godz. 18:00
Sala Konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Wstęp wolny

Kroniki Dwuświata to cykl powieści fantasy, których akcja rozgrywa się na dwóch oddalonych od siebie kontynentach: Amadal i Elise.

Powieść Mrok we krwi to pierwsza część serii Kroniki Dwuświata. Ukazuje dwie różne historie bohaterów, którzy w wykreowanym uniwersum magii i miecza mierzą się z przeznaczeniem. Losy młodej szamanki i skażonego mrokiem zabójcy są tylko wątkiem na tle zmagań potężnych sił żądnych władzy absolutnej. Przygoda wprowadza Czytelnika w szerszy kontekst nakładających się knowań, intryg i pułapek. Królewskie rody, mocarni wojownicy, mityczne stworzenia, potężni magowie, manipulujące ludźmi bóstwa.

Nic nie jest tym, na co wygląda. Wszystko ma wpływ. Wszystko się zmienia. Zanurz się w historię, w której skomplikowane losy wyjątkowych istot, wydają się błahe wobec znacznie bardziej zawiłego wzoru dziejów.

 

Paweł Kopijer – urodzony w 1970 roku w Warszawie. Zawodowo członek zarządu dwóch spółek prawa handlowego, ekspert zarządzania ludźmi, wykładowca kilku uczelni biznesowych, autor szeregu publikacji i standardów z obszaru zarządzania. Pisanie jest życiową pasją, a tworzenie światów Fantasy sferą wyzwań intelektualnych. Prywatnie ojciec dwójki nastolatków.