Konkurs plastyczny „Moje Święta w Bullerbyn”

01/12/2022, godz. 00:00 - 17/12/2022

Biblioteka Główna - Wypożyczalnia dla Dzieci (Pokój Bajek)

Konkurs plastyczny „Moje Święta w Bullerbyn”

Z okazji 75. rocznicy wydania książki „Dzieci z Bullerbyn” organizujemy konkurs plastyczny pt. „Moje Święta w Bullerbyn”.

Wyobraź sobie, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzisz razem z bohaterami książki „Dzieci z Bullerbyn” A. Lindgren. U kogo w domu odbędzie się uroczysta kolacja? Gdzie otworzycie prezenty? Pokaż nam to, wykonując pracę plastyczną w formacie A3. Technika dowolna!

Konkurs skierowany jest do dzieci uczęszczających do przedszkoli oraz do uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Prace należy dostarczyć osobiście do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu. Termin dostarczania prac upływa dnia 17.12.2022.

Każda praca powinna mieć dołączony opis wg wzoru:  imię i nazwisko autora, wiek, tel. kontaktowy rodzica/opiekuna.

Wyniki konkursu pojawią się na stronie internetowej: www.mbp.opole.pl.

Regulamin konkursu 75 lat Dzieci z Bullerbyn