Jak siedzą pisarze – spotkanie z Jackiem Podsiadłą

18 czerwca 2019 (wtorek), godz. 18:00
Mediateka MBP (II piętro), ul. Minorytów 4

Wstęp wolny

Zapraszam do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie pod nazwą „Jak siedzą pisarze”. Opowiem o przyjmowanych przez pisarzy pozach i chętnie się dowiem, jak to wygląda z punktu widzenia czytelnika. Pojedziemy pisarzom po wyglądzie, ale przyjrzymy się też ich biografiom – bardziej biografiom i biografom, niż samym pisarzom. Poczytamy. Pooglądamy. Posłuchamy. Pogadamy.

– Jacek Podsiadło

Jacek Podsiadło (ur. 1964) – poeta, prozaik, tłumacz, felietonista. Jest laureatem licznych nagród literackich, m.in. Nagrody im. Georga Trakla (1994), Nagrody Kościelskich (1998), Nagrody Czesława Miłosza (2000), Nagrody im. Wisławy Szymborskiej (2015) oraz Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej Silesius (2015) za całokształt twórczości.