Wczytuję mapę...

Indyjska miłość – z Anną Singh przez Pendżab

Data i godzina wydarzenia
17/01/2020, godz. 18:00

Lokalizacja
Filia nr 4

Kategoria
Spotkanie

Indyjska miłość – z Anną Singh przez Pendżab

Indyjska miłość – z Anną Singh przez Pendżab
17 stycznia 2020 r. (piątek),  godz. 18:00
Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
Wstęp wolny

 

Spotkanie z Anną Singh (de domo Jezierską), autorką książki „Czwarta prawda”, która jest efektem fascynacji indyjską rzeczywistością, miłości do Pendżabu (a zawłaszcza jednego Pendżabczyka) oraz podróżniczych impresji po pobycie w Indiach. Usłyszycie wielowarstwową i barwną jak sari opowieść o życiu w tym szczególnym regionie Indii: o religii, trzeciej płci, tradycyjnych ślubach, aranżowanych małżeństwach i codziennych zmaganiach mieszkańców Pendżabu, a nade wszystko o prawdziwej historii miłości i happy endu polsko-pendżabskiego.

 

Autorka o książce:

Powieść „Czwarta prawda” w dużej mierze inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Niektórzy bohaterowie są wiernym opisem żyjących osób, które dane mi było spotkać w Indiach, inni są zaledwie barwniejszą wersją samych siebie, pozostali zaś od początku do końca są tworem  mojej fantazji. Inspiracją do snucia fabuły stały się dla mnie historie podarowane mi przez męża i jego rodzinę oraz doświadczenia, jakie zgromadziłam podczas swego pobytu w Indiach.  Choć część przedstawionych w powieści epizodów jest fikcyjna, to wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest zamierzone i całkowicie nieprzypadkowe.

 

Anna Singh (Jezierska) – ur. 1991 r. z wykształcenia psycholog, z zamiłowania  indolog. Język ojczysty – polski, język, którym biegle posługuje się na co dzień – hindi.

Po spotkaniu będzie można zakupić książkę z dedykacją od Autorki.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/454852665232928/

Wstęp wolny.