Human body for kids – zajęcia dla dzieci w języku angielskim

Dla dzieci

Human body for kids – zajęcia dla dzieci w języku angielskim

Human body for kids
zajęcia dla dzieci w języku angielskim

Na zajęcia obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

21 września 2020 | 17:00

Sala konferencyjna MBP, ul. Minorytów 4

Zapisy telefonicznie lub osobiście:
tel. 77 454 80 30 wew. 201
Wypożyczalnia dla Dzieci – Pokój Bajek, ul. Minorytów 4 (I piętro)

Zapraszamy na fantastyczne warsztaty naukowe w bibliotece dla dzieci w wieku 7-13 lat! LabIQ Dziecięce Laboratorium Nauki i Zabawy wraca do naszych milusińskich ze znanymi i lubianymi zajęciami o budowie ciała człowieka – tym razem PO ANGIELSKU. Podczas spotkań będziemy poznawać wspólnie budowę ludzkiego ciała, prześledzimy wędrówkę pożywienia przez układ pokarmowy, zajrzymy do wnętrza naczyń krwionośnych, zbadamy bruzdy w mózgu – rozruszamy szare komórki dosłownie i w przenośni!  Wielka porcja wiedzy i świetnej zabawy gwarantowana!

Zajęcia w całości odbywają się w języku angielskim. Zapraszamy dzieci, które posługują się płynnie językiem angielskim lub chcą nauczyć się nowego słownictwa biologicznego.

Ela Pogoda z LabIQ Dziecięcego Laboratorium Nauki i Zabawy, w czasie zamknięcia spowodowanego pandemią, od marca do czerwca 2020 roku nagrała kilkadziesiąt filmów popularnonaukowych dla Empiku w projekcie #wdomujestfajnieikropka, programu Wesoła Nauka na TVP2, dla Projektu Alpha Radka Brzózki i wielu innych – wspólnie ze Stowarzyszeniem Rzecznicy Nauki. Filmy dostępne są online na platformach VOD oraz YouTube (za darmo) i cieszą się ogromna popularnością.