Gramy razem! – gry planszowe w MBP

sala spotkań MBP, ul. Minorytów 4
Gramy od 17:00 do 21:00

Terminy spotkań: 24.03 | 21.04

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu oraz opolski sklep Graszki.pl zapraszają na regularne spotkania z nowoczesnymi grami planszowymi!
Możecie przyjść ze swoimi planszówkami i ze swoją zgraną paczką – my zapewnimy Wam komfortowe warunki w klimatyzowanej, dobrze oświetlonej sali.
Czekać na Was będą też gry z naszej wypożyczalni. Za każdym razem staramy się zabrać inne tytuły. W kolekcji sklepu Graszki.pl jest już ponad 200 gier. Listę dostępnych tytułów znajdziecie na stronie www.graszki.pl w zakładce: Gry do wypożyczenia.
Zapisy nie są potrzebne, ale miło nam będzie jeśli dacie nam znać, że się wybieracie (żebyśmy mieli przygotowaną odpowiednią liczbę stołów).
Jeżeli chcecie żebyśmy zabrali jakiś konkretny tytuł również prosimy o wcześniejszą informację (kontakt@graszki.pl).