Dzień Kota w bibliotece: „Co gryzie weterynarza” – spotkanie z lek. wet. Łukaszem Łebkiem

18/02/2022, godz. 18:30

Filia nr 4 MBP, ul. Książąt Opolskich 48-50
18 lutego 2022 (piątek), godz. 18:30

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod numerem tel. 512-370-509
Transmisja i zapis spotkania dostępne na
www.facebook.com/filianr4

Dla kociarza nie ma lepszego tematu do rozmowy. Kiedy spotyka innego kociarza, można z góry przyjąć, że ta para na długo odpłynie na prywatny ocean dyskusji ponad podziałami. Będą się wymieniać poradami i anegdotami, będą pokazywać sobie zdjęcia swoich pociech, będą wzdychać i wydawać odgłosy zachwytu. Jeśli postronna osoba spróbuje się wtrącić z innym tematem rozmowy, zostanie w najlepszym przypadku uprzejmie wysłuchana, po czym zignorowana. Bo dla kociarzy to, jak kot śpi, jak trzyma łapki, czy je łapczywie, czy raczej grymasi, jakie pozy przyjmuje podczas zadumy, jakie ma zwyczaje po przebudzeniu, kogo kocha najbardziej na świecie – to tematy wyborne, urokliwe i fascynujące.

Zapraszamy wszystkich kociarzy i kociary na spotkanie z Łukaszem Łebkiem, lekarzem weterynarii, edukatorem, blogerem i autorem książek o zwierzętach, m. in. „Co gryzie weterynarza”. Nasz gość będzie opowiadał o swojej pracy, o pacjentach i klientach, o kotach i ich ludziach. Powie, czego się wystrzegać i co robicie dobrze, kiedy szukać pomocy i jak unikać kłopotów. Spotkacie mnóstwo osób podobnych do siebie, tak samo ja Wy urzeczonych tymi zwierzętami. Będziecie mogli zadawać pytania i ręczymy, że wyjdziecie z tego spotkania jeszcze mądrzejsi i jeszcze bardziej zakochani w swoich kotach.

Chcecie wziąć udział w wydarzeniu na żywo (w bibliotece)? Dzwońcie pod numer ☎ 512-370-509 i wpiszcie się na listę uczestników.

Wolicie obejrzeć w domu? TRANSMISJĘ i zapis spotkania znajdziecie w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/650691819412510. Kliknijcie „Zainteresowany” lub „Wezmę udział”, żeby otrzymać przypomnienie o zbliżającej się transmisji.

Do zobaczenia!

ŁUKASZ ŁEBEK – lekarz weterynarii, autor bloga @Nie zadzieraj z weterynarzem. W 2013 roku ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Na co dzień pracuje w jednej z Tarnogórskich przychodni weterynaryjnych. Zawodowo zajmuje się psami, kotami, królikami oraz innymi puchatymi stworzeniami. Interesuje się szeroko pojętą interną, nie lubi natomiast chirurgii. W pracy ceni sobie szczerość w kontaktach z opiekunami zwierząt. Na blogu dzieli się historiami z gabinetu weterynaryjnego, starając się jednocześnie przemycić treści edukacyjne. Napisał książkę „Co gryzie weterynarza” oraz dwie książki dla dzieci. Prywatnie mąż Weroniki i tata Antosi oraz Tadzia.
(opis za: Wydawnictwo Poznańskie)