ЧИТАЙМО РАЗОМ! / CZYTAJMY RAZEM!

13/05/2023, godz. 10:00

Dla dzieci

ЧИТАЙМО РАЗОМ! / CZYTAJMY RAZEM!

ЧИТАЙМО РАЗОМ!
Кожної суботи о 10:00 годині.

Адреса: Міська Бібліотека Публічна, вул. Міноритув 4
Вхід вільний

Міська Бібліотека Публічна в Ополу запрошує дітей з Польщі і України до участі в інтеграційних іграх. Спільні ігри, ігри та майстер-класи допомагають зламати мовний бар’єр і стимулювати креативність учнів. Заняття будуть проведені людиною, котра володіє українською та польськими мовами. Вона допоможе спілкуватися в складних ситуаціях а також пояснити всім правила гри.

CZYTAJMY RAZEM!
Każda sobota godz. 10:00
Adres: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Minorytów 4

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza dzieci z Polski i Ukrainy do udziału w zabawach integracyjnych. Wspólne gry, zabawy i warsztaty pomogą przełamać barierę językową oraz pobudzą kreatywność uczestników. Zajęcia będą prowadzone przez osobę, która zna zarówno język ukraiński, jak i polski. Pomoże ona komunikować się w trudnych sytuacjach oraz pomoże wytłumaczyć wszystkim zasady zabaw.