Cztery pory roku – wystawa grafiki Moniki Hanulak

Cztery pory roku
Wystawa grafiki Moniki Hanulak
Wystawa w wersji on-line będzie dostępna na Facebooku MBP

MONIKA HANULAK – asystentka Grażki Lange w Pracowni Ilustracji ASP w Warszawie. Zajmuje się rysunkiem, ilustracją, projektowaniem książek. Autorka m.in. opracowania graficznego i ilustracji do książek „Kic-kic kontra generał Gąsienica” we współpracy z Grażką Lange, Endo 2004, „Smonia” Wytwórnia 2006, „C’etait un crocodile… Petite histoire de l’evolution” Lirabelle, Francja 2007, „Tuwim. Wiersze dla dzieci” Wytwórnia 2007, „Debata filozoficzna Królika z Dudkiem o Sprawiedliwości” do tekstu Leszka Kołakowskiego wyd. Muchomor 2009, „Pampilio” do tekstu Ireny Tuwim dla wydawnictwa Wytwórnia 2010, „Boucles d’Or et les deux ours” do tekstu Zidrou dla wydawnictwa Rouergue, Francja 2012, „Kern” Wytwórnia 2015, „Co słychać” do tekstu Anny Czerwińskiej-Rydel. Laureatka wielu prestiżowych nagród w kraju i za granicą.

PARTNER