Флористичні майстер-класи для дітей / Warsztaty florystyczne dla dzieci z Ukrainy

11/07/2022, godz. 17:00

brak lokacji

Dla dzieci

UA

Флористичні майстер-класи для дітей

Муніципальна публічна бібліотека Ополе в рамках проєкту за підтримки «Гавань Санта-Клауса» запрошує вас до «Маленький флорист» – майстер-класи, що розвивають дитячу уяву. Це серія освітніх майстер-класів, які перенесуть дітей у світ квітів і рослин. Вони нададуть їм можливість контактувати та працювати з живими квітами та флористичними матеріалами, а також дадуть змогу розвивати творчі та ручні навички, які так важливі в цей період життя для подальшого розвитку особистості дитини.

Семінари проводяться по понеділках о 17:00 у міській публічній бібліотеці (вул. Міноритув, 4). Заняття безкоштовні. Кількість учасників воркшопів обмежена (макс. 20 осіб).

Початок першої групи о 17:00, другої групи о 18:00.

Необхідні такі записи: Promocja@mbp.opole.pl

Дати семінарів у червні: 13, 20, 27 червня

Дати семінарів у липні: 4, 11, 18, 25

Дати семінарів у серпні: 1, 8, 22

Завершиться семінар до Дня Незалежності України (24 серпня)

Проект співфінансується Фондом Святого Миколая у рамках програми «Гавань Санта-Клауса».

Warsztaty florystyczne dla dzieci z Ukrainy

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza na warsztaty „Mały florysta” w ramach projektu wspieranego przez „Fundację Świętego Mikołaja”. Jest to cykl edukacyjnych warsztatów, dzięki którym dzieci przeniosą się w świat kwiatów i roślin. Podczas zajęć dzieci będą miały kontakt z żywymi kwiatami i z materiałami florystycznymi. Dzięki nim młodzi floryści będą mogli rozwijać swoją kreatywność i umiejętność wykonywania prac manualnych, które są istotnym elementem w procesie rozwoju dziecka.

Warsztaty odbywają się w poniedziałki o 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Minorytów 4). Zajęcia są bezpłatne. Ilość osób biorących udział w warsztatach jest ograniczona (max. 20 osób).

Grupa pierwsza rozpoczyna o 17:00, grupa druga rozpoczyna o 18:00.

Obowiązują zapisy: promocja@mbp.opole.pl

Terminy warsztatów w czerwcu: 13, 20, 27

Terminy warsztatów w lipcu: 4, 11, 18, 25

Terminy warsztatów w sierpniu: 1, 8, 22

Warsztaty zakończą się w Święto Niepodległości Ukrainy (24.08)

Projekt współfinansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.

Przystań Świętego Mikołaja

Fundacja Świętego Mikołaja wyłoniła lokalne organizacje i instytucje, które będą prowadzić Przystanie Świętego Mikołaja i otrzymają od Fundacji wsparcie finansowe. Dzięki wsparciu darczyńców w sumie przekazano na ten cel 1 500 000 zł.

Wyłoniono 44 podmioty, które będą prowadzić działania rozwojowe, wychowawcze, opiekuńcze dla dzieci z Ukrainy, które uciekając przed wojną schroniły się w Polsce.

Jedną z instytucji wybraną do prowadzenia Przystani Świętego Mikołaja jest Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu.

Więcej informacji: https://mikolaj.org.pl/aktualnosci/wyniki-przystan-swietego-mikolaja/

UA

Гавань Санта-Клауса

Фонд Святого Миколая обрав місцеві організації та установи, які керуватимуть Гаванями Святого Миколая та отримуватимуть фінансову підтримку від Фонду. Завдяки підтримці благодійних фондів на ці цілі було зібрано 1500000 злотих.

Було відібрано 44 організації для проведення заходів щодо розвитку, навчання та догляду за дітьми з України, які, рятуючись від війни, знайшли притулок у Польщі.

Однією з установ, обраних для управління Портом Святого Миколая, є Муніципальна публічна бібліотека Ополе.

Додаткова інформація: https://mikolaj.org.pl/aktualnosci/wyniki-przystan-swietego-mikolaja/