Музичні майстер-класи для дітей / Lekcje śpiewu pop dla dzieci i młodzieży z Ukrainy

30/06/2022, godz. 17:00

Dla dzieci

UA

Музичні майстер-класи для дітей

Міська бібліотека публічна в рамках проєкту за підтримки «Гавань Санта-Клауса», запрошує вас до занять вокалом.

Кожен з нас хоче якось проявити себе, свої думки, свої почуття. Є безліч способів, які можуть нам допомогти в цьому, але краще всього показати себеі розповісти про себе і свої переживання можна чер з пісню.

На наших заняттях ви:

• Навчитеся отримувати гарний, яскравий, якісний звук;
  • Співати вільно, легко, без затискачів;
  • Користуватися мікрофоном;
  • Органічно рухатися під час співу;
  • Розвинете почуття ритму;
  • Розвинете музичний і вокальний слух.

Заняття буде проводити Ольга Юр’єва, кваліфікований спеціаліст, бакалавр музичного мистецтва з досвідом роботи з дітьми різного віку та дорослими.

Необхідні такі записи: promocja@mbp.opole.pl

І ГРУПА: діти (4-8 років) по вівторках (з 28 червня по 16 серпня) / 17:00

II ГРУПА: діти (9-15 років) четвер (з 30 червня по 18 серпня) / 17:00

Завершиться воркшоп концертом до Дня Незалежності України (24.08)

Заняття безкоштовні.

Warsztaty muzyczne dla dzieci z Ukrainy

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza dzieci z Ukrainy na lekcje śpiewu pop dla dzieci i młodzieży. Dzięki nim uczestnicy będą mogli wyrazić siebie, swoje myśli i uczucia. Proponujemy lekcje, podczas których uczestnicy nauczą się technik prawidłowego śpiewu. Podczas zajęć realizowane będą ćwiczenia z emisji głosu, choreografii, rozwijania poczucia rytmu, słuchu muzycznego i wokalnego. Zajęcia poprowadzi Olga Yurieva, wykwalifikowana nauczycielka sztuki muzycznej. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi i z dorosłymi.

Warsztaty odbywają się we wtorki i czwartki o 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Minorytów 4). Zajęcia są bezpłatne. Ilość osób biorących udział w warsztatach jest ograniczona (max. 20 osób). Obowiązują zapisy: promocja@mbp.opole.pl

GRUPA I: dzieci w wieku (4-8 lat) wtorki (od 28.06 do 16.08)

GRUPA II: dzieci w wieku (9-15 lat) czwartki (od 30.06 do 18.08)

Warsztaty zakończą się koncertem w Święto Niepodległości Ukrainy (24.08)

Przystań Świętego Mikołaja

Fundacja Świętego Mikołaja wyłoniła lokalne organizacje i instytucje, które będą prowadzić Przystanie Świętego Mikołaja i otrzymają od Fundacji wsparcie finansowe. Dzięki wsparciu darczyńców w sumie przekazano na ten cel 1 500 000 zł.

Wyłoniono 44 podmioty, które będą prowadzić działania rozwojowe, wychowawcze, opiekuńcze dla dzieci z Ukrainy, które uciekając przed wojną schroniły się w Polsce.

Jedną z instytucji wybraną do prowadzenia Przystani Świętego Mikołaja jest Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu.

Więcej informacji: https://mikolaj.org.pl/aktualnosci/wyniki-przystan-swietego-mikolaja/

Projekt współfinansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.

UA

Гавань Санта-Клауса

Фонд Святого Миколая обрав місцеві організації та установи, які керуватимуть Гаванями Святого Миколая та отримуватимуть фінансову підтримку від Фонду. Завдяки підтримці благодійних фондів на ці цілі було зібрано 1500000 злотих.

Було відібрано 44 організації для проведення заходів щодо розвитку, навчання та догляду за дітьми з України, які, рятуючись від війни, знайшли притулок у Польщі.

Однією з установ, обраних для управління Портом Святого Миколая, є Муніципальна публічна бібліотека Ополе.

Додаткова інформація: https://mikolaj.org.pl/aktualnosci/wyniki-przystan-swietego-mikolaja/

Проект співфінансується Фондом Святого Миколая у рамках програми «Гавань Санта-Клауса».