керамічні майстерні для дітей / Warsztaty ceramiczne dla dzieci z Ukrainy

керамічні майстерні для дітей / Warsztaty ceramiczne dla dzieci z Ukrainy

UA

керамічні майстерні для дітей

В звичайній духовці можна випікати гончарні вироби? А де беруть глину для гончарства? Хочеш дізнатися при якій температурі випалюється кераміка? А хочеш навчитися «чути» глину? Якщо ти іще це читаєш, то ти любиш ручну роботу і не боїшся забруднитись! Приходь на майстер-класи у міській публічній бібліотеці м. Ополя. В програмі: гончарство, ручне ліплення, штампування і не тільки! Проєкт профінансовано Пристанком Святого Миколая.

Дати засідань: 24 червня / 19 липня / 5 серпня / 11 серпня / 16 серпня / 24 серпня
Час початку: 17:00

Warsztaty ceramiczne dla dzieci z Ukrainy

Chcesz wiedzieć w jakiej temperaturze powstaje ceramika? Skąd pozyskiwana jest glina? Jeśli lubisz wykonywać prace manualne i nie boisz się ubrudzić to zapraszamy na cykl warsztatów ceramicznych do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu. W programie m.in.: garncarstwo, formowanie ręczne,  stemple.

Terminy spotkań: 24.06 / 19.07 / 5.08 / 11.08 / 16.08 / 24.08

Godzina rozpoczęcia: 17:00

Przystań Świętego Mikołaja

Fundacja Świętego Mikołaja wyłoniła lokalne organizacje i instytucje, które będą prowadzić Przystanie Świętego Mikołaja i otrzymają od Fundacji wsparcie finansowe. Dzięki wsparciu darczyńców w sumie przekazano na ten cel 1 500 000 zł.

Wyłoniono 44 podmioty, które będą prowadzić działania rozwojowe, wychowawcze, opiekuńcze dla dzieci z Ukrainy, które uciekając przed wojną schroniły się w Polsce.

Jedną z instytucji wybraną do prowadzenia Przystani Świętego Mikołaja jest Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu.

Więcej informacji: https://mikolaj.org.pl/aktualnosci/wyniki-przystan-swietego-mikolaja/

Projekt współfinansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań Świętego Mikołaja.

UA

Гавань Санта-Клауса

Фонд Святого Миколая обрав місцеві організації та установи, які керуватимуть Гаванями Святого Миколая та отримуватимуть фінансову підтримку від Фонду. Завдяки підтримці благодійних фондів на ці цілі було зібрано 1500000 злотих.

Було відібрано 44 організації для проведення заходів щодо розвитку, навчання та догляду за дітьми з України, які, рятуючись від війни, знайшли притулок у Польщі.

Однією з установ, обраних для управління Портом Святого Миколая, є Муніципальна публічна бібліотека Ополе.

Додаткова інформація: https://mikolaj.org.pl/aktualnosci/wyniki-przystan-swietego-mikolaja/

Проект співфінансується Фондом Святого Миколая у рамках програми «Гавань Санта-Клауса».