ДАВАЙТЕ ЧИТАТИ РАЗОМ! ПМБ для України / CZYTAJMY RAZEM! MBP dla Ukrainy

Кожної суботи о 10:00
Чекаємо вас за адресом: вул. Міноритів 4, Міська публічна бібліотека

безкоштовний вхід

Муніципальна публічна бібліотека в Ополе запрошує всіх мам із дітьми з України на спільне читання та мистецькі майстер-класи. У тихому та дружньому просторі бібліотеки ми читатимемо улюблені казки, а спеціально підготовлені художні майстер-класи стануть чудовою нагодою творчо провести час у нашому місті. Підтримку під час зустрічі нададуть наші друзі з України, котрі вже багато років живуть в Ополе.

Ми щиро запрошуємо вас! Давайте познайомимося та будемо разом!

CZYTAJMY RAZEM! MBP dla Ukrainy

Każda sobota, godz. 10:00
Adres: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Minorytów 4

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza wszystkie mamy z dziećmi z Ukrainy na wspólne czytanie i warsztaty plastyczne. W spokojnej i przyjaznej przestrzeni biblioteki będziemy czytać ulubione bajki, a specjalnie przygotowane warsztaty plastyczne będą znakomitą okazją na twórcze spędzenie czasu w naszym mieście. Wsparcia podczas spotkania będą udzielać nasi przyjaciele z Ukrainy, którzy od lat mieszkają w Opolu.

Zapraszamy serdecznie! Poznajmy się! Bądźmy razem!