You are currently viewing Kino Helios

Kino Helios

Drodzy widzowie, przychodzimy do Was z dawką pozytywnej energii, która z pewnością się teraz przyda.
Specjalnie dla najmłodszych widzów z Ukrainy od 4 marca będziemy prezentować filmy z ukraińskim dubbingiem w ramach bezpłatnych seansów w całej Polsce. Zaplanowaliśmy co najmniej jeden seans dziennie, przez cały tydzień, w każdym kinie Helios. Jeśli macie kontakt z ukraińskimi rodzinami, dziećmi, społecznością, to zachęcamy do informowania ich o tej akcji. Chcemy dać im możliwie jak najwięcej radości.
Dzięki uprzejmości Warner Bros. Pictures, pierwszym tytułem, jaki proponujemy w ramach cyklu, będzie film „Kosmiczny mecz: Nowa era”. Zapraszamy wszystkie ukraińskie rodziny do naszych kin. Widzimy się już od piątku.
Bezpłatne bilety dostępne są tylko w kasach kin. Pamiętajcie proszę, że mamy ograniczone liczby miejsc w salach, dlatego jeśli masz większą grupę dzieci z Ukrainy, skontaktuj się z kinem bezpośrednio! Tylko potwierdzona rezerwacja mailowa lub telefoniczna gwarantuje wejście na seans, zwłaszcza w przypadku grup zorganizowanych. Bezpłatne wejście przysługuje również opiekunom.
SZCZEGÓŁY: https://www.helios.pl/dzieci_ua
__________________
🇺🇦 Спеціально для наймолодших глядачів з України, з 4 березня, ми розпочинаємо покази фільмів з українським дубляжем у рамках безкоштовних сеансів по всій Польщі. Плануємо щонайменше один показ щодня протягом тижня в кожному кінотеатрі мережі «Helios». Якщо ви маєте контакт з українськими сім’ями з дітьми та громадою загалом, будь ласка, перекажіть їм або ж поширте у своїх соцмережах інформацію про цю акцію. Ми хочемо подарувати їм якомога більше радості.
Завдяки прихильності, першим фільмом у циклі показів, який пропонуємо до перегляду, буде «Космічний джем: Нова ера». Запрошуємо українські родини до наших кінотеатрів вже цієї п’ятниці. До зустрічі у «Helios».
Безкоштовні квитки на сеанс можна отримати лише та безпосередньо у касах кінотеатру.
Пам’ятайте, що кількість місць у залах обмежена. Якщо плануєте прийти у кіно великою групою, зверніться, будь ласка, заздалегідь безпосередньо до кінотеатру!
Лише підтверджене бронювання електронною поштою або телефоном гарантує вхід на сеанс, особливо якщо це стосується організованих груп.