Ważne komunikaty

W związku z wejściem RODO i w trosce o bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników,
Miejska Biblioteka Publiczna rozsyła drogą elektroniczną Informacje
o wyrażaniu zgody otrzymywanie wiadomości na temat działalności Biblioteki.

Szczegółowe informacje związane z RODO znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

Informujemy, że od 2 do 7 maja Filia nr 6 będzie nieczynna.

Informujemy, że 2 maja zajęcia Słucham – Czytam – Tworzę w Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym nie odbędą się.

Informujemy, że w czasie strajku nauczycieli, MBP przy ul. Minorytów 4 oferuje zajęcia biblioteczne dla dzieci, w godz. od 11:00 do 15:00 (co godzinę), wokół baśni braci Grimm.  Stworzona będzie również strefa gier planszowych. Zajęcia będą odbywać się w Wypożyczalni dla Dzieci – Pokoju Bajek MBP (I piętro).
Filie nr 1 i 2 Dziecięca, 3, 7, 17 oraz Oddział Dziecięco-Młodzieżowy także oferuje szereg działań skierowanych dla dzieci. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny. Numery telefonów do poszczególnych filii znajdują się na stronie głównej MBP (zakładka – Placówki). O zmianach będziemy informować na bieżąco.

Zobacz, co będzie się wkrótce działo

Informacje związane z biblioteką

Wydarzenia archiwalne

Sprawdź, co się wydarzyło